Piggly Wiggly Coupon Matchups - Nov 12 - 18
Free Coupons, Printable Coupons, Grocery Coupons Online


Piggly Wiggly Coupon Matchups – Nov 12 – 18

Posted on Wednesday, November 12th, 2014 at 8:00 am
Pin It


piggly wiggly
Welcome to this week’s Piggly Wiggly Coupon Matchups! Below are the best deals this week but be sure to click the button below to see ALL of this week’s coupon matchups! Please note that prices can vary by region.
Click here to see the complete list
Beverages

.
Old Orchard Apple Blends, 64 oz – $0.99 – Limit 3
Final Price: $0.49
Each wyb 2 using (1) $1/2 coupon
Breakfast & Cereal

.
Kellogg’s Cereal, 9 – 12 oz – $1.49

When you buy multiples of 4Includes: Cinnabon, Rice Krispies, Frosted Flakes, or Corn Flakes

Final Price: $0.99
Each wyb 2 Corn Flakes using (1) $1/2 coupon
Condiments, Spice & Baking

.
Sweet Baby Ray’s Barbecue Sauce, 18 oz – $1.49
Final Price: $0.99
Each wyb 2 using (1) $1/2 coupon
Cookies, Snacks & Candy

.
Betty Crocker Fruit Snacks, 6 – 18 ct – $0.99

When you buy multiples of 4

  • $0.50/2 Betty Crocker Fruit Snacks – 9-28-14 SS – (exp. 11/22/14)
  • $1.00/3 Betty Crocker Fruit Snacks – 9-28-14 SS – (exp. 11/22/14)
Final Price: $0.66
Each wyb 3 using (1) $1/3 coupon
Dairy

.
Piggly Wiggly brand Milk, gallon – $2.59

With in-ad store coupon and separate $10 or larger non-coupon purchase; limit 1

Stacks With 

Out-of-Pocket Price: $2.59
Final Price: $1.84
After redeeming both ibotta and Checkout 51 rebates

.
Sargento Tasting Chunks, 3.25 – 3.95 – $1.99
Final Price: $0.99
Using (1) $1/1 coupon
Home Supplies

.
Brawny Paper Towel, 6 – 8 ct – $4.99

With in-ad store coupon and separate $10 or larger non-coupon purchase; limit 3 total with Northern bath tissue

Final Price: $3.99
Using (1) $1/1 coupon

.
Northern Bath Tissue, double roll, 12 ct – $4.99

With in-ad store coupon and separate $10 or larger non-coupon purchase; limit 3 total with Brawny

Final Price: $4.49
Each wyb 2 using (1) $1/2 coupon
Produce

.
Apples, Braeburn, per lb – $0.99
Out-of-Pocket Price: $0.99
Final Price: $0.74
For 1 lb after redeeming Checkout 51 rebate

.
Apples, Jonagold, per lb – $0.99
Out-of-Pocket Price: $0.99
Final Price: $0.74
For 1 lb after redeeming Checkout 51 rebate
Click here to see the complete list

[favado_my_list]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *